O targach

XIII Targi Pracy i Praktyk Studenckich - Job and Internship Fair są jednym z głównych wydarzeń, które przeszły już do tradycji Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Jesteśmy przekonani, że tegoroczna – już trzynasta edycja, znów przyniesie korzyści dla wszystkich uczestników: studenci, uczniowie i inne osoby poszukujące pracy będą mogły w bezpośrednim kontakcie uzyskać niezbędne informacje na temat interesujących ich branż i poszczególnych firm, uczestniczyć w symulacjach rozmów rekrutacyjnych, nawiązać relacje, które będą procentowały w ich późniejszych działaniach networkingowych

Dla pracodawców Targi są coraz chętniej wykorzystywaną okazją do pozyskania nowych kandydatów na pracowników, co w okresie „rynku pracownika” stanowi nie lada wyzwanie.

W tym roku Targi będą realizowane w formie zdalnej.

Termin: 28.03-1.04 2022r.

W ramach Targów, studenci oraz wszystkie osoby zainteresowane rozwojem zawodowym mają dostęp nie tylko do informacji o firmach reprezentujących różnorodne branże, ale również aktualnych procesach rekrutacyjnych. Pracodawcy poprowadzą także szkolenia oraz symulacje rozmów kwalifikacyjnych, rozwijające kompetencje zawodowe uczestników. Chcemy zadbać o wymiar edukacyjny, szkolenia prowadzone przez praktyków dotyczyć będą aktualnych trendów i ważnych zjawisk na współczesnym rynku pracy. Jest to niezwykła okazja by pozyskać informacje zawodowe z najlepszych źródeł.

Pracodawco jeśli jesteś zainteresowany udziałem w XIII Targach Pracy i Praktyk Studenckich - Job and Internship Fair w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej zapoznaj sie z regulaminem i wypełnij formularz zgłoszeniowy: Rejestracja

Korzyści z udziału w Targach Pracy i Praktyk Studenckich:

• bezpłatne uczestnictwo w targach
  • bezpłatna, szeroka promocja firmy (strona internetowa, plakaty, profil ABK na FB)
  • możliwość pozyskania cennych pracowników,  stażystów, praktykantów a także wolontariuszy
  • mozliwość zdobycia nowych, potencjalnych klientów
  • możliwość przeprowadzenia symulacji rozmów kwalifikacyjnych
  • możliwość przeprowadzenia szkoleń dla uczestników Targów

XIII Targi Pracy i Praktyk Studenckich - Job and Internship Fair to sukces za każdym razem.

Szczegółowe informacje na temat Targów Pracy mogą Państwo uzyskać w Akademickim Biurze Karier:

Akademickie Biuro Karier Akademia WSB

Email: abk@wsb.edu.pl