MS Excel dla zaawansowanych - szkolenie

Szkolenie skierowane do studentów, różnych kierunków, posiadających podstawową znajomość programu MS Excel. Celem szkolenia jest pogłębienie wiedzy na temat obsługi arkusza kalkulacyjnego MS Excel.

W trakcie szkolenia studenci nabędą umiejętności:

• zaawansowanego wykorzystania arkuszy kalkulacyjnych MS Excel,

• tworzenia zaawansowanych i rozbudowanych raportów, statystyk, zestawień,

• budowania arkuszy z poprawnie sformatowanymi komórkami zawierającymi rozbudowane tabele, wykorzystujące formuły i funkcje,

• zestawienia danych w tabeli przestawnej i odczytania z niej zderzonych danych,

• szybszego realizowania zadań związanych z opracowaniem treści wymagających użycia arkusza kalkulacyjnego,

• sprawnego odczytywania i opracowania danych zebranych w tabelach.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przeprowadzenie badania bilansu kompetencji przed otrzymaniem wsparcia (przed szkoleniem) oraz po jego zakończeniu. Pozyskane dane zostaną wykorzystane do zmierzenia efektów udzielonego w projekcie wsparcia. Wypełnienie bilansu kompetencji jest warunkiem obligatoryjnym otrzymania zaświadczenia / certyfikatu po zakończonym szkoleniu.

Udział w nieodpłatnych szkoleniach to możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności, które będą wsparciem w procesie wejścia na rynek pracy.