Specjalność

SOCJOLOGIA BIZNESU I ZACHOWAŃ KONSUMENCKICH

_____________________

Administratorem Twoich danych osobowych jest Akademia WSB. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

• Czego się nauczysz ?

Absolwent specjalności Socjologia biznesu i zachowań konsumenckich posiada kompetencje przydatne w efektywnej komunikacji w biznesie, zna zasady zarządzania relacjami z różnymi typami klientów, psychologiczne procesy zachowań konsumenckich, cechuje go wiedza dotycząca budowania strategii marki i jej wdrażania w organizacji. Absolwent tej specjalności potrafi diagnozować i oceniać kompetencje, dobierać odpowiednie instrumenty motywowania pracowników, a także posiada zaawansowane umiejętności komunikacyjne.

Absolwent specjalności Socjologia biznesu i zachowań konsumenckich jest przygotowany do podjęcia pracy jako trener biznesu, specjalista lub menedżer w firmach szkoleniowych, konsultingowych, rekrutacyjnych oraz w innych strukturach przedsiębiorstw, gdzie wymagane są rozbudowane umiejętności komunikacyjne i wiedza socjologiczna.

• Uczymy praktycznie

Zajęcia praktyczne na specjalności Socjologia biznesu i zachowań konsumenckich prowadzą doświadczeni praktycy, przedstawiciele sektora prywatnego, coachowie, trenerzy biznesu, praktycy sprzedaży i managerowie z długoletnim stażem pracy. Oprócz tego, regularnie organizujemy tzw. spotkania z praktykiem dla studentów wszystkich semestrów studiów, na których można spotkać ciekawych ludzi, którzy z pasja opowiedzą o swojej pracy. Dodatkowym atutem są wizyty studyjne orgznizowane u potencjalnych pracodawców, na których można poznać strukturę firmy, profil jej działalności i porozmawiać z osobami, które tam pracują.

• Program specjalności

Przykładowe treści realizowane w ramach specjalności:

• Zarządzanie relacjami z klientem
    • Projektowanie procesów rozwojowych w organizacji
    • Budowanie poczucia dobrostanu w organizacji
    • Personal Branding
    • Różnice międzykulturowe w biznesie międzynarodowym
    • Systemy motywacyjne w sprzedaży
  • Opłaty

Socjologia - studia I stopnia Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2 Rata miesięczna Semestr 3-4 Rata miesięczna Semestr 5-6 Rata miesięczna
    Studia dzienne (stacjonarne) 550 zł   280 zł* 550 zł 600 zł 600 zł
    Studia zaoczne (niestacjonarne) 480 zł 550 zł 570 zł 580 zł
    Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
    Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł

*Promocja "Wsparcie na starcie" w I semestrze studiów.