Specjalność

Tryb: Stacjonarne Zapisz się
Tryb: Niestacjonarne Zapisz się
  • Czego się nauczysz ?

Studia na specjalności  Socjologia biznesu i zachowań konsumenckich przygotowują Państwa do prowadzenia własnej działalności lub do pracy w środowisku biznesowym. W trakcie studiów zostaną przedstawione zasady zarządzania organizacją, projektami, a także zespołem.

• Uczymy praktycznie

Nasz program studiów regularnie konsultujemy z przedstawicielami otoczenia biznesu, dlatego masz pewność, że po ukończeniu kierunku Socjologia, zdobędziesz wiedzę, umiejętności i kompetencje, które są gwarancją sukcesu na rynku pracy.

Regularnie pytamy też studentów ostatnich semestrów, oraz naszych absolwentów co szczególnie im się podobało i nie podobało w programie studiów. Poprzez takie działania nie tylko dopasowujemy ofertę dydaktyczną do potrzeb naszych studentów, ale też dajemy im realny wpływ na udział w kształtowanie programu.

• Program specjalności

Przykładowe przedmioty realizowane w ramach specjalności:

• Zarządzanie relacjami z klientem
    • Socjologia konsumenta i komunikacji rynkowej
    • Personal Branding
    • Etyka handlowa i polityka społeczna
    • Systemy motywacyjne w sprzedaży
    • Projektowanie komunikacji w biznesie
    • Psychologia zachowań konsumenckich
    • Strategie budowania marki organizacji
    • Wdrożenie modelu kompetencji
  • Opłaty