Nadzwyczajny Kongres „W Trosce o Edukację” 2022 r.

Oddział Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego w Dąbrowie Górniczej - Akademia WSB, wspólnie z Oddziałami Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego w Zielonej Górze - Uniwersytet Zielonogórski oraz Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego w Opolu - Uniwersytet Opolski, a także ruchem społecznym organizacji i osób działających na rzecz polskiej szkoły Obywatele dla Edukacji, Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kadry Kierowniczej Oświaty, Fundacji Ja, Nauczyciel'ka, Sekcji i Zespółu Pedagogiki Krytycznej KNP PAN zaprasza na Nadzwyczajny Kongres „W Trosce o Edukację”, który odbędzie się 2 lipca 2022 roku w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Fundacji Nowe Horyzonty w Warszawie, przy ulicy Bobrowieckiej 9.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych polską edukacją, szkołą, opieką, wychowaniem i wsparciem.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o Nadzwyczajnym Kongresie „W Trosce o Edukację”, który powstał podczas spotkania w Akademickim Zaciszu na konferencji w Goleniowie 1-2 kwietnia 2022. Rozmawiają prof. Roman Leppert i prof. Mirosława Nowak-Dziemianowicz.