19.03.2022

Zaproszenie na wykład dr Ambasador Pauli Dobriansky z Harvard University

Akademia WSB w ramach Metropolitalnego Funduszu Wspierania Nauki dofinansowanego przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię realizuje projekt „Wpływ polityki zagranicznej USA na przyszłość partnerstwa transatlantyckiego”, którego celem jest współpraca z dr Ambasador Paulą Dobriansky z Harvard University.

Zapraszamy Państwa na wykład online dr Ambasador Pauli Dobriansky z Harvard Uniwersity na temat „The Future of U.S.-Transatlantic Relations: What's Next?”. Wykład online odbędzie się 22.03.2022 r. o godz. 16:00 -17:00

Poniżej link do zapisów na wykład:

Serdecznie zapraszamy!

Poniżej link do filmu zapraszającego:

Zobacz

____________________________________________________________________________________________________________________________

We would like to invite you to a online lecture by Dr Ambassador Paula Dobroansky from the Harvard University on„The Future of U.S.-Transatlantic Relations: What's Next?”. The online lecture will take place on 22.03. 2022 at 16:00 - 17:00.

Below is the link to register for the lecture:

Sign up

You are warmly welcome!

Below is a link to the invitation video:

Watch

Projekt „Wpływ polityki zagranicznej USA na przyszłość partnerstwa transatlantyckiego” został dofinansowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię w ramach Programu „Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki” w latach 2019-2022.