10.11.2022

Dr. Rui Alexandre Castanho, Prof. AWSB, uhonorowany tytułem Doctor Honoris Causa przez Universidad Peruana de Ciencias e Informática (UPCI), Lima, Peru

Pracownik Akademii WSB dr Rui Alexandre Castanho, prof. AWSB, otrzymał tytuł Doktora Honoris Causa Universidad Peruana de Ciencias e Informática (UPCI), Lima-Peru, między innymi za połączenie świata latynoamerykańskiego ze środkowoeuropejskim pod względem możliwości akademickich.

Uroczystość odbyła się 8 listopada br. w siedzibie Uniwersytetu w Limie, a tytuł wręczył Rektor Dr. Edwin Agustín Vegas Gallo. Podczas spotkania obecna była także Antonina Magdalena Śniadecka – Kotarska z polskiej misji dyplomatycznej w stolicy Peru, Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Peru oraz Joaquim Moreira de Lemos, Ambasador Portugalii w Republice Peru.

Dr Rui Alexandre Castanho, Prof. AWSB jest pracownikiem Instytutu Studiów nad Współpracą Terytorialną i Międzyorganizacyjną Akademii WSB.

Serdecznie gratulujemy.