Dyplomowanie i składanie pracy w dziekanacie

Telefon kontaktowy w sprawie dyplomowania – 887 755 470

TERMIN ZŁOZENIA PRAC DYPLOMOWYCH: 20.06.2024

1.       Student, którego praca jest gotowa - wgrywa ją do Wirtualnej Uczelni wcześniej uzupełniając dane pracy. Praca musi być w formacie PDF. Jako załączniki do pracy należy wgrać również skan podpisanych oświadczeń oraz aktualna kartę tematu pracy (w załączniku).

2.       Promotor uznając pracę jako wersję ostateczną- przekazuje ją do JSA bezpośrednio przez Wirtualną Uczelnię poprzez nadanie statusu - SPEŁNIA WYMOGI FORMALNE.

3.       Po weryfikacji pracy w Jednolitym Systemie Antyplagiatowym- za datę złożenia pracy dyplomowej uważa się datę wypełnienia i zatwierdzenia przez promotora karty oceny pracy w systemie Praca dyplomowa w Wirtualnej Uczelni. Promotor wypełnia druk recenzji i w momencie nadania statusu ZAOPINIOWANA praca zostaje automatycznie przekazana do wskazanego Recenzenta pracy.

4.       Praca dyplomowa powinna zostać zaakceptowana w terminie określonym harmonogramem roku akademickiego czyli odpowiednio 20.06.2024.

5.       W przypadku niezaliczenia przedmiotów lub nieukończenia pracy w terminie student dostarcza do dziekanatu Podanie o przedłużenie sesji do 29.02. lub o Przedłużenie terminu złożenia pracy na okres maksymalnie jednego semestru. Wzory podań zamieszczone są w załączniku.

6.       Student nie składa pracy dyplomowej w dziekanacie w wersji papierowej- Pracownicy Dziekanatu nadają status DYPLOMANTA NA PODSTAWIE INFORMACJI Z SYSTEMU.

7.       Promotor jest zobowiązany do weryfikacji formalnych aspektów złożonej pracy (strona tytułowa, oświadczenie autora), zgodnie z zasadami pisania prac określonymi w Procedurze dyplomowania Akademii WSB.

8.       Recenzje Promotora i recenzenta pracy są uzupełniane w terminie- najpóźniej 7 dni przed datą zaplanowanego egzaminu dyplomowego.

9.       Warunkiem przystąpienia do egzaminu dyplomowego jest rozliczenie zobowiązań z Biblioteką oraz Działem Rozliczeń. W momencie zaakceptowania pracy przez promotora dział rozliczeń i biblioteka dokonają na wniosek Dziekanatu weryfikacji, jeśli student nie będzie posiadał zaległości w systemie zostanie odznaczone, że jest rozliczony. Jeśli rozliczenie nie będzie mogło zostać zamknięte to odpowiednie działy poinformują studenta o posiadanych zaległościach i rozliczą go po uregulowaniu zaległości/zwrocie książek.

10.  Student z zatwierdzoną pracą dyplomową oraz rozliczeniem biblioteki oraz działu rozliczeń może przystąpić do zaplanowanego egzaminu dyplomowego.

11.   Praca dyplomowa, recenzje, karta tematu pracy oraz oświadczenie o samodzielnym pisaniu pracy nie wymagają wydruku i złożenia. Pozostają w archiwum systemu oraz Repozytorium Prac Dyplomowych jako dokumenty elektroniczne.

12.   Termin obrony będzie widoczny w Wirtualnej Uczelni.