Uroczyste obchody Walentynek 2023 w Akademii WSB!

W tym roku wyjątkowo uroczyście obchodziliśmy Walentynki w Akademii WSB w towarzystwie Absolwentek i Absolwentów Uczelni!

Studenci i Absolwenci mieli możliwość publikacji swoich serdecznych życzeń na telebimach na terenie Uczelni i udziału w kilku konkursach z nagrodami!

Z okazji Walentynek, Akademia WSB składa najserdeczniejsze życzenia. Życzymy Wam miłości, radości oraz aby uśmiechy gościły na Waszej twarzy każdego dnia. Bez Was byłoby pusto na korytarzach, a bez Waszych pytań, nie byłoby tak ciekawie na wykładach.

On the occasion of Valentine's Day, WSB University extends its warmest wishes. We wish you love, joy and smiles on your face every day. Without you it would be empty in the corridors, and without your questions, it would not be so interesting at lectures.