Gala Akademicka studiów MBA

Nagrody Rektora, wyróżnienia za najlepsze projekty wdrożeniowe, dyplomy ukończenia studiów podyplomowych - w piątek, 24 maja br. w Akademii WSB odbyła się Gala Akademicka studiów Executive MBA (partner: Webster University), Master of Business Administration (partner: EY), MBA w ochronie zdrowia (partner: EY).

Uroczystą galę zainaugurowali:

• prof. Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB,
  • Michał Błeszyński – Dyrektor w EY.

Podczas Gali Absolwentom studiów MBA  wręczono dyplomy ukończenia studiów, przyznano także wyróżnienia za najlepsze projekty wdrożeniowe w zakresie takich obszarów, jak: HR, finanse, zarządzanie procesami i projektami, marketing i zarządzanie sprzedażą czy strategie zarządzania zmianą w jednostce ochrony zdrowia. Absolwenci zostali także uhonorowani  Nagrodami Rektora w kategoriach: „Ambasador rozwoju osobistego i zawodowego”, „Szyk i elegancja” oraz „Dusza towarzystwa”.

Galę zakończył występ Mariusza Kalagi.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych nagród i dyplomów!

Zachęcamy do dalszego rozwoju w ramach studiów MBA i podyplomowych w Akademii WSB.

Absolwentom Akademii WSB przysługuje 20% bonifikaty na STUDIA PODYPLOMOWE

Szczególnie zapraszamy na kierunki :

Executive MBA (partner: Webster University),

Master of Business Administration (partner: EY),

MBA w ochronie zdrowia (partner: EY).