Gala Akademicka studiów podyplomowych

Dyplomy ukończenia studiów podyplomowych oraz Nagrody Rektora. W piątek 1 lipca br. odbyła się Gala Akademicka studiów podyplomowych.

- Dziękuję, że jesteście Państwo z nami i tworzycie społeczność akademicką naszej uczelni. To ogromny zaszczyt dla Akademii WSB oraz całego kolegium rektorskiego, że mamy tak znakomitych i doświadczonych absolwentów.  – mówił podczas rozpoczęcia dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB - Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Zgodnie z regulaminem studiów podyplomowych Absolwentom przyznano wyróżnienia za zaangażowanie i ponadprzeciętną aktywność podczas zajęć.

Na kierunku Podyplomowe studia wyceny i gospodarki nieruchomościami wyróżnienia za wysokiej jakości prace końcowe oraz zaangażowanie podczas zajęć dydaktycznych otrzymały:

• Sylwia Łapot
  • Aleksandra Śmierciak

Na kierunku Logistyka i spedycja w transporcie kolejowym wyróżnienie za wysokiej jakości pracę końcową oraz zaangażowanie podczas zajęć dydaktycznych otrzymała:

• Anna Dywelska

Na kierunku Zintegrowany system zarządzania bezpieczeństwem w transporcie kolejowym wyróżnienie za wysokiej jakości pracę końcową oraz zaangażowanie podczas zajęć dydaktycznych otrzymała:

• Grażyna Wałaszek

Absolwentki otrzymały wyróżnienie oraz VOUCHER na  studia podyplomowe w Akademii WSB.

Nagrodę Rektora w kategorii „CZŁOWIEK KONTAKTÓW” – za wyjątkowe zaangażowanie, determinację i dociekliwość w pozyskiwaniu informacji dla grupy, praktyczne wdrażanie projektów i planów rozwiązań oraz zgłaszanie inicjatyw w imieniu grupy  otrzymała Ewa Panasiuk – absolwentka kierunku Akademia Lean Management. Nagroda to lot zapoznawczy w symulatorze.

Podczas gali zostały rozdane dyplomy absolwentom studiów podyplomowych.

Galę zakończył występ Krzysztofa Respondka - aktora serialowego i teatralnego, wokalisty i artysty kabaretowego,  któremu towarzyszył Aleksander Woźniak.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych nagród i dyplomów.

Oferta studiów MBA i podyplomowych