22.07.2021

Pierwsza międzynarodowa gala wręczenia dyplomów!

W dniu 20 lipca 2021 odbyła się pierwsza międzynarodowa gala wręczenia dyplomów! Był to czas emocji, wzruszeń i gratulacji! Zagraniczni absolwenci z ponad 40 krajów świata takich jak Peru, Rumunia, Kazachstan, Turcja, Kosowo, Wenezuela, Azerbejdżan, Kolumbia, Turkmenistan, Ukraina, Nigeria, Uzbekistan, Gruzja, Albania, Senegal, Laos, Wietnam, Honduras, India, Ekwador ukończyli kształcenie na kierunkach studiów licencjackich i magisterskich: Management, International Relations, Computer Science realizowanych w języku angielskim. Wspólnie z absolwentami, ich rodzinami, przyjaciółmi celebrowaliśmy w Akademii WSB to niezwykłe wydarzenie.

W trakcie wydarzenia najlepszym absolwentom wręczono wyróżnienia Rektora Akademii WB za najwyższą średnią ocen w trakcie studiów, najlepsze prace dyplomowe oraz za zaangażowanie na rzecz społeczności akademickiej AWSB.

Wyróżnienia za najwyższą średnią ocen w trakcie studiów licencjackich otrzymali:

• Bokovenko Vladyslav (Ukraina) absolwent kierunku International Relations
  • Lomtadze Khatia (Gruzja) absolwentka kierunku International Relations
  • Turgunov Farrukh (Kirgistan) absolwent kierunku Management
  • Zicu Ioan (Mołdawia) abslowent kierunku Computer Science

Wyróżnienia za najwyższą średnią ocen w trakcie studiów magisterskich otrzymali:

• Gąsior Agnieszka abslowentka kierunku Management
  • Makieiev Anton (Ukraina) abslowent kierunku Computer Science
  • Michta Jacek abslowent kierunku Management

Wyróżnienia za najlepsze prace dyplomowe otrzymali:

• Lobo Gonzalez Ronaldo Enrique (Kolumbia) abslowent kierunku International Relations za pracę pt. „Wayu’s international brand strategy” napisaną pod opieką promotora dr Olgierda Witczaka.
  • Jabbarov Tural (Azerbejdżan) abslowent kierunku Management za pracę pt. “A comparison study of the impact of performance evaluation on workers` productivity: the case of Poland and Azerbaijan” napisaną pod opieką promotora dr Rui Alexandra Castanho.
  • Lomtadze Khatia (Gruzja) abslowentka kierunku International Relations za pracę pt. “E-business model evolution exemplified by Amazon: e-commerce conditions and challenges” napisaną pod opieką promotora dr Rui Alexandra Castanho.
  • Michta Jacek abslowent kierunku Management za pracę pt. “Motorcycle brand management based on TRIUMPH Motorcycles Ltd.” napisaną pod opieką promotora dr Marka Dziury.
  • Podgórska Joanna abslowentka kierunku Management za pracę pt. “Brand image creation on social media.” napisaną pod opieką promotora dr Marka Dziury.
  • Shamukhamedova Mariyam (Uzbekistan) abslowentka kierunku Management za pracę pt. “Interrelation of territorial branding and attracting foreign investment on the example of the city of Cracow.” napisaną pod opieką promotora dr Tomasza Szulca.
  • Tóth Dominika (Węgry) abslowentka kierunku Management za pracę pt. “Assessment of Rossmann's development strategy.” napisaną pod opieką promotora dr Marka Dziury.
  • Witek Elwira abslowentka kierunku Management za pracę pt. “Building a personal brand in social media” napisaną pod opieką promotora dr Marka Dziury.

Wyróżnienia za zaangażowanie na rzecz społeczności Akademii WSB otrzymali:

• Ton Nu Lien Chau (Wietnam) abslowentka kierunku International Relations (m.in. zwyciężczyni w prestiżowym konkursie "Interstudent 2020" organizowanego przez  Fundację Edukacyjną „PERSPEKTYWY” na najlepszego zagranicznego studenta studiów licencjackich w Polsce)
  • Paula Valeria Cusipuma Duran (Peru) abslowentka kierunku Management (m.in. Digital Ambassador Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej w 2020 r.)
  • Viengkham  Phommachak (Laos) abslowentka kierunku International Relations (m.in. Digital Ambassador Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej w 2021 r.)
  • Bayarkhishig Khadbaatar (Mongolia) abslowentka kierunku International Relations. (m.in. Digital Ambassador Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej w 2021 r.)
  • Samuel Mauricio Perilla Chamorro (Kolumbia) abslowent kierunku International Relations (m.in. pomysłodawca wielu inicjatyw integrujących społeczność akademicką AWSB w tym Academic Tutoring Centre, także lider międzynarodowego uczelnianego zespołu muzycznego "The Fantastics")
  • Ariunjargal Boldbaatar (Mongolia) abslowentka kierunku International Relations (m.in. zaangażowana w organizację wydarzeń “Get to Know My Country” oraz członek międzynarodowego uczelnianego zespołu muzycznego "The Fantastics")
  • Ronaldo Enrique Lobo Gonzalez (Kolumbia) abslowent kierunku International Relations (m.in. zaangażowany w działania integrujące społeczność akademicką AWSB w tym wydarzenia “Get to Know My Country”, “International Week”)
  • Kinga Kubala abslowentka kierunku International Relations (m.in. zaangażowana w działania integrujące społeczność akademicką AWSB w tym wydarzenia “Get to Know My Country”, “International Week”)
  • Valeriia Dotsenko (Ukraina) abslowentka kierunku International Relations (m.in. zaangażowana w działania integrujące społeczność akademicką AWSB w tym wydarzenia “Get to Know My Country”, “International Week”)

W tracie wydarzenia wykład skierowany do absolwentów pt. „Rethinking the future: ideology, freedom, and critical thought”  wygłosił Miha Andric Prezydent Stowarzyszenia Rozwóju Nauk Humanistycznych (Słowenia)/

Po części formalnej wspólnie z absolwentami, ich rodzinami, promotorami, recenzentami świętowanie kontynuowane było w „Fabryce Pełnej Życia”.