A-
Zmniejsz czcionkę
A+
Zwiększ czcionkę
Powiększ kursor
Pomniejsz kursor
Tłumacz migowy
Zmień kontrast
Przywróć ustawienia

Ilość

1

Specjalista ds. Windykacji

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę, w firmie z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do rekreacji i turystyki, bony na święta);
  • benefity: karta Multisport i prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe;
  • samodzielność działania i możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • realizację ciekawych projektów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, zakresu zadań i zaangażowania;
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z klientem, szczególnie związanym z tematem płatności;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;
  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy;
  • skrupulatność, wnikliwość, dokładność;
  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne, analityczne i interpersonalne;
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne – asertywna dyplomacja;
  • odpowiedzialność i szybkość w działaniu;
  • zaangażowanie w powierzone zadania;
  • umiejętność koncentracji na zadaniu oraz na osiąganiu celów;
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel).

Mile widziane:

  •  znajomość dodatkowego języka obcego (oprócz języka angielskiego);
  • znajomość procesu cywilnego w stopniu umożliwiającym zrozumienie kontekstu działań windykacyjnych;
  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub innej firmie zajmującej się dochodzeniem należności.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie działań windykacyjnych, negocjacji z dłużnikami;
  • monitorowanie i analizowanie stanu należności;
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z procesem windykacji;
  • współpraca z wewnętrznym działem prawnym;
  • przygotowywanie raportów należności oraz analiz przebiegu spraw windykacyjnych;
  • przygotowywanie spraw na potrzeby dalszych etapów windykacji (sąd, egzekucja, itp.);
  • obsługa systemów wspierających bieżącą działalność Działu.

Dodatkowe informacje

Według Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 Akademia WSB jest 3 najlepszą Uczelnią Niepubliczną w Polsce i najlepszą Uczelnią Niepubliczną na Śląsku.

Akademia WSB zajęła także 1. miejsce wśród wszystkich Uczelni Publicznych i Niepublicznych w Polsce w kategorii Umiędzynarodowienie.

W Rankingu Uczelni Akademickich 2023 – wśród wszystkich Uczelni Publicznych i Niepublicznych w Polsce posiadających uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora Akademia WSB zajęła 29. miejsce.

Sukces Naszej Uczelni buduje społeczność ludzi będących pasjonatami swojej pracy, ludzi o niekonwencjonalnym podejściu do realizacji zadań. W naszej organizacji cenimy samodzielność, odpowiedzialność, dobrą organizację pracy, otwartość na zmiany, wytrwałość w dążeniu do celu, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.