15 lat Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB

17.04.2023 r. - zapraszamy do Pałacu Kultury Zagłębia

Rok 2008 był NIEZWYKŁY ! Wiecie Państwo dlaczego?

TAK - macie rację, to właśnie w tym roku w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej został powołany Uniwersytet Trzeciego Wieku - jako jeden z pierwszych na terenie Zagłębia Dąbrowskiego.
Uniwersytet okazał się niezwykle cenną przestrzenią dzielenia się i wymiany wiedzy, pasji, doświadczenia - ale przede wszystkim PRZYJAŹNI i SERDECZNYCH RELACJI.

15 lat UTW Akademii WSB to niezliczona ilość wykładów, warsztatów, wycieczek, potańcówek, rajdów, spotkań autorskich, projektów i zawodów sportowych - to niezwykła historia ponad 5000 mieszkańców Dąbrowy Górniczej i okolic, którzy wybrali Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB jako swój styl życia. Dziś bardzo nam miło słucszeć, kiedy mówią: "To był DOBRY WYBÓR". Dziękujemy, że razem z nami tworzycie tą wspaniałą społeczność akademicką - RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

17 kwietnia 2023 r. będziemy obchodzić urodziny UTW AWSB. W imieniu Rektor Akademii WSB - Pani dr hab. Zdzisławy Dacko - Pikiewicz, prof. AWSB, całej społeczności akademickiej oraz Pana Marcina Bazylak - Prezydenta Dąbrowy Górniczej, który objął Patronatem Honorowym ten wyjątkowy rok UTW AWSB - WSZYSTKICH serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania. Ten dzień uświetnią szczególni dla nas artyści:

• Zespół Pieśni i Tańca PKZ - Gołowianie
  • Chór Zorza pod kierownictwem Pani Elżbiety Kazimierskiej
  • a na finał usłyszymy niezwykły duet Anity Maszczyk & Leopolda Stawarz - oraz piosenki, które przysporzą zarówno uśmiechu jak i rumieńców na twarzy.

Zapraszamy wszystkich słuchaczy, przyjaciół i znajomych Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB - świętujmy RAZEM!

• godz. 10.00 Msza Św. w Bazylice NMP Anielskiej
  • godz. 11.30 Gala Jubileuszowa w Pałacu Kultury Zagłębia

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o zgłoszenie swej obecności do Biura UTW AWSB tel.32 295 93 93