28 listopada świętuj razem z nami

Akademia WSB zaprasza do wspólnego świętowania 100. rocznicy nadania Polkom praw wyborczych. 28 listopada 2018 roku w Akademii WSB to dzień inspirujących wykładów i warsztatów skierowanych przede wszystkim do kobiet. Wstęp jest bezpłatny.

Rok 2018 to nie tylko setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku mija także sto lat od nadania Polkom praw wyborczych. Tę ważną rocznicę Akademia WSB pragnie uczcić inicjatywą pod nazwą „Akademia WSB jest kobietą. 100 kobiet Akademii WSB na 100-lecie uzyskania praw wyborczych kobiet w Polsce”, której główne obchody odbędą się 28 listopada 2018 r. w siedzibie Uczelni.

Ramowy harmonogram dnia:

- godz. 12.00 – 13.15 Wykład „Poczuj się jak Małgosia Rozenek - czyli jak być sobą we współczesnym świecie?” (prof. dr hab. Mirosława Nowak-Dziemianowicz)

- godz. 13.30 – 14.30 – Warsztaty eksperckie:

• „Jak osiągać FLOW w życiu osobistym i zawodowym” (dr Sabina Ratajczak – Prorektor ds. Rozwoju Akademii WSB)
  • „Okno Johari - co wiemy o sobie, co wiedzą o nas inni - warsztaty wyobrażeń wizerunku jako podstawa personal branding” (Michał Dziekoński - ekspert Akademii WSB),
  • „Matki, uczone, buntowniczki – współczesne historie kobiet z całego świata” (prezentacje Studentek Akademii WSB m.in. z Turcji, Gruzji, Peru, Wietnamu i Suazi).

Prelekcjom towarzyszyć będzie kobiecy happening, pamiątkowe fotografie oraz niespodzianki przygotowane przez Partnerów Akademii WSB.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o dokonywanie rezerwacji: KLIKNIJ TUTAJ