Ach! Co to był za bal - Bal Andrzejkowy UTW!

29 listopada 2018 r. blisko 200 Seniorów z Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Ożarowic i Psar bawiło się na Balu Andrzejkowym w Hotelu Holiday Inn, zorganizowanym przez Akademię WSB. Bal - pierwszym tańcem - otworzył dr Marcin Lis - Prorektor ds. Studeckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Seniorzy posileni wykwintnym obiadem zaproponowanym przez szefa kuchni hotelu, ruszyli na parkiet. DJ Grzegorz zapraszał do tańca polskimi i zagranicznymi hitami - co sprawiło, że zabawa była wyśmienita. Uniwersytet Trzeciego Wieku z Czeladzi zaprezentował pokaz tańca liniowego - do którego z ochotą dołączyli inni. Podczas Andrzejkowego Balu nie zabrakło również wrożb i dobrych przepowiedni.

Żal było kończyć, lecz perspektywa Balu Karnawałowego sprawiła, że Seniorzy opuszczali salę tanecznym i radosnym krokiem.