Ach, co to był za bal!

Dwudziestego ósmego listopada, jak co roku, Słuchacze Uniwersytetów Trzeciego Wieku Akademii WSB bawili się na Balu Andrzejkowym :)

Bal Andrzejkowy naszego Uniwersytetu z każdą edycją przyciągają coraz więcej osób. W tym roku, po raz kolejny, bawiliśmy się w hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Blisko 150 Słuchaczy i osób towarzyszących, ze wszystkich Uniwersytetów AWSB, imieniny Andrzeja obchodziło w rytmach polskich i zagranicznych hitów granych przez DJa. Niespodzianką był występ gliwickiego tenora pana Ireneusza Miczko, który zaprezentował minirecital „Gdybym był bogaty”. Podczas Andrzejkowego Balu nie zabrakło również wróżb, przepowiedni i zabaw z nagrodami. Ważnym elementem było także huczne sto lat dla wszystkich obecnych na sali Andrzejów. Za rok na pewno to powtórzymy! :)