Bal Karnawałowy Tąpkowice 2020!

Rok bez Balu Karnawałowego - nie mógłby się już odbyć! Tym razem słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB z Dąbrowy Górniczej odpowiedzieli na zaproszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Tąpkowic. I tak blisko 150 słuchaczy wspólnie bawiło się na tąpkowickim parkiecie w Bibliotece i Ośrodku Kultury.

Niespodzianką dla uczestików balu była obecność seniorskiej grupy tanecznej z Tychów - POGOTOWIE TANECZNE, która w ramach projektu SENIORZY W AKCJI prezentują różne style taneczne, a tym samym pokazują i inspirują innych do aktywności tanecznej. Zabawa była wspaniała, gościnność gospodarzy imponująca - za co szczególne podziękowania należą się Pani Dyrektor Róży Szydło oraz UTW Tąpkowice. Z pewnością nie była to ostatnia nasze wspólna zabawa!