19.12.2020

Cuda cuda ogłaszają - Miedzypokoleniowy Koncert Świąteczny 2020

Grudzień nie mógł minąć bez wspólnego kolędowania! W Akademii WSB poraz pierwszy odbył się Międzypokoleniowy Koncert Świąteczny online, na który zaproszeni zostali słuchacze Uniwersytetów Trzeciego Wieku, studenci Uniwersytetów Dziecięcych i wszyscy przyjaciele Akademii WSB.

Cudowną bożonarodzeniową i rodzinną atmosferę stworzyli Rektor Akademii WSB - dr hab.Zdzisława Dacko - Pikiewicz prof. AWSB - składając wszystkim świąteczne życzenia, uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych w Dąbrowie Górniczej, wyjatkowi muzycy - Solomon Kunle Omogbemi i Marcin Wyrostek, a także pracownicy Działu Kształcenia Ustawicznego Akademii WSB. Usłyszeliśmy wiele pięknych kolęd i pastorałek!

Zapraszamy - tu możesz obejrzeć koncert jeszcze raz!

Dziękujemy, że wciąż jesteście z nami. To Wy - Słuchacze Uniwersytetów Trzeciego Wieku Akademii WSB jesteście naszą motywacją, inspiracją i nagrodą w naszej pracy! DZIĘKUJEMY!

Dział Kształcenia Ustawicznego Akademii WSB