Dąbrowski Dzień Seniora

15.06.2023 r.

To był bardzo dobry dzień - Dąbrowski Dzień Seniora!
Fabryka Pełna Życia - prawdziwie była pełna życia, radości, muzyki i słońca. A przede wszystkim była pełna SENIORÓW - gdyż odbywał się tam Dąbrowski Dzień Seniora. Spotkali się słuchacze UniwersytetuTrzeciego Wieku Akademii WSB razem z setkami seniorów z innych organizacji senioralnych. Miasto Dąbrowa Górnicza oraz Marcin Bazylak - Prezydent Dąbrowy Górniczej rozpoczęła świętowanie barwnym korowodem, by następnie wysłuchać licznych występów muzycznych, pośmiać się z skeczy kabaretu Drugie Dno czy podziwiać pokaz mody.
Jako Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB zapraszaliśmy wszystkich obecnych do STREFY SPORTU, gdzie graliśmy w boule, speedball, kręgle fińskie i rummikuba - więc to co jest ostatnimi czasy naszą specjalnością!
Było nam również miło podzielić się programem i zaproszeniem na LETNIĄ AKADEMIĘ SENIORA AKADEMII WSB. Bardzo dziękujemy za miłe rozmowy przy stoisku Akademia WSB. Szczególnie dziękujemy wszystkim obecnym Słuchaczom UTW AWSB - za Waszą obecność i pomoc! Pięknie się prezentowaliście! Pięknie się bawiliście!
A na finał tego wyjątkowego dnia zagrała DJ WIKA - ONA wie jak rozkręcić imprezę! Brawo! Brawo!
Bardzo dziękujemy i gratulujemy organizatorom Dąbrowskiego Dnia Seniora! To był dobry dzień!

DOŁĄCZ do NAS!
I ciecz się aktywnym życiem słuchacza UTW Akademii WSB! Trwa rekrutacja na nowy rok akademicki 2023/2024 UTW! Zapisz się do do 30.06. i skorzystaj z atrakcyjnej bonifikaty 50 zł.
www.wsb.edu.pl/utw