Dzień dobry WIOSNO

Zapraszamy na relację z pożegnania Zimy :)

WIOSNO chodź już do nas, ZIMO uciekaj! Deszcz? Czy deszcz może nam przeszkodzić? NIGDY!

Zapraszamy na relację foto z Jurajskiego Przywitania Wiosny słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademia WSB. Dzień rozpoczął się wędrówką po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i poszukiwaniem oznak wiosny, by w finale dotrzeć do Złotego Potoku na pysznego pstrąga. Deszcz i zimo pięknie rozgonił piosenką Pan Zbyszek Nabiałek - słuchacz UTW AWSB prowadzący na co dzień spotkania karaoke :) Naszyych słuchaczy nie potrzeba dw razy zapraszamć do zabawy :) Gdy w końcu Marzanna została uroczyście pożegnana - można było wracać do domu :)

Bardzo dziękujemy za pomysł wyprawy i współorganizację Panu Zbigniewowi Łukasikowi, Panu Zbyszkowi Nabiałek za pyszną zabawę, a za relacje foto Pani Krystynie Sadkowskiej - Koziołek i Marioli Gajos.

DOŁĄCZ do NAS i ciesz się aktywnym życiem słuchacza UTW Akademii WSB
www.wsb.edu.pl/utw 32 295 93 93