Gala Zakończenia Roku Akademickiego UTW AKADEMII WSB

27.06.2023 r.

Rok akademicki 2022/2023 Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB już za NAMI.
27 czerwca blisko 500 słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademia WSB zakończyło wyjątkowy - jubileuszowy rok akademicki 2022/2023. Uroczystą galę rozpoczął dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB - Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem, który przywitał zaproszonych znakomitych gości. A razem z nami tego dnia byli:

• Ewa Malik - Poseł na Sejm RP
  • Waldemar Andzel - Poseł na Sejm RP
  • Warwas - Poseł na Sejm RP
  • Bożena Borowiec- Zastępca Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza
  • Łukasik -Przewodniczący Dąbrowskiej Rady Seniorów
  • Lidia Musiał – Przewodnicząca Zarządu UTW Akademii WSB
  • Joanna Rogala- Sekretarz Dąbrowskiej Rady Seniorów
  • Dr Sabina Kwiecień – Zastępca Dyrektora Miejska Biblioteka Publiczna
  • Iwona Kiernożycka – Prezes Stowarzyszenia „Razem w przyszłość”
  • Piotr Gondarczyk – Prezes Stowarzyszenia Aktywności Społecznej "Dąbrowiacy"
  • Jarosław Lenartowicz - z-ca Prezesa SAS "Dąbrowiacy"
  • Włodzimierz Kalinowski - Zastępca Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Dąbrowy Górniczej

...oraz oczywiście licznie zebrani słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej Uroczystość sprzyjała licznym gratulacjom, życzeniom pięknych wakacji oraz oczywiście podziękowaniom.
Szczególne PODZIĘKOWANIA zostały złożone słuchaczom najbardziej zaangażowanym w rozwój UTW Akademii WSB:
Zarząd UTW Akademii WSB: Lidia Musiał, Krystyna Sadkowska - Koziołek, Elżbieta Wyparło, Zbigniew Łukasika, Mieczysław Płonka, Leszek Wawrzyniak
Klub Brydżowy UTW „Karo” – przedstawiciele Stanisław Malik, Józef Dąbrowski, Leszek Wawrzyniak
Koło Przyjaciół Gór - lider -Mieczysław Płonka
Senior ART - warsztaty rękodzieła poprowadziła - Jadwiga Kulpińska
Dzięki Ich Fotografiom świat staje się piękniejszy - nasze fotoreporterki -Krystyna Sadkowska Koziołek i Mariola Gajos, a warsztaty fotograficzne poprowadziła Grażyna Bialik
Muzyczne Spotkania Karaoke - Zbigniew Nabiałek
Udział w Debacie Oksfordzkiej - Lidia Musiał, Grażyna Krzemień, Grażyna Bialik, Zbigniew Nabiałek
Zawsze gotowi do pomocy - Marianna Siedlarz, Annę Woźniak, Krystyna Malik, Maria Berlin, Małgorzata Różycką, Ewę Czubilińska, Urszula Lisowska, Leszek Wawrzyniak, Kazimierz Konieczny
"Dąbrowscy Seniorzy rowerami wzdłuż Bałtyku" na czele z liderem Zbigniewem Łukasikiem
A szczególne podziękowania przekazaliśmy słuchaczom, którzy śmiało zasługują na miano Ambasadorów Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB:
Lidia Musiał
Zbigniew Łukasik
To osoby, które swym zaangażowaniem, kreatywnością i życzliwością tworzą z UTW Akademii WSB miejsce wyjątkowe, pełne pasji i przestrzeni do rozwoju. Finałem uroczystości był piękny koncert duetu artystów - Marii Karmańskiej i Ireneusza Miczki "What a Wanderful World".
Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność, za cały rok wrażeń i zapraszamy do uczestnictwa w otwartym programie wakacyjnym - LETNIA AKADEMIA SENIORA.

DOŁĄCZ DO NAS
I ciesz się aktywnym życiem słuchacza UTW Akademii WSB. Trwa rekrutacja na nowy rok akademicki 2023/2024. Zapisz się do 30.06 i skorzystaj z bonifikaty 50 zł.
www.wsb.edu.pl/utw 32 295 93 93