I Międzyuniwersytecki Turniej Sportowy UTW Akademii WSB - ROZEGRANY !

Grali Razem - Bieruń, Czeladź, Dąbrowa Górnicza i Wojkowice!

W dniu 28 maja 2024 r. przy pięknej pogodzie odbył I Międzyuniwersytecki Turniej Sportowy Uniwersytetów Trzeciego Wieku Akademii WSB :)

Na terenie partnera Akademii WSB - Fabryki Pełna Życia w Dąbrowie Górniczej spotkały się 4 drużyny Uniwersytetów Trzeciego Wieku Akademii WSB z Bierunia, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej i Wojkowic, by rozegrać zawody w boule, rummikub oraz w kręglach fińskich. Głwnym celem było AKTYWNE SPĘDZENIA CZASU, ale także radość ze wspólnej rywalizacji i zabawa. Rozgrywki poprzedziła rozgrzewka i krótki trening zumby gold, którą poprowadziła nasza trenerka Karolina Ficeness.

Rywalizacja była zacięta, pełna frajdy i uśmiechu i OTO CHODZI NAJBARDZIEJ!

Poniżej prezentujemy wyniki:

Klasyfikacja drużynowa
1 miejsce - UTW Wojkowice
2 miejsce - UTW Czeladź
3 miejsce - UTW Dąbrowa Górnicza
4 miejsce - UTW Bieruń

Kręgle Fińskie:
1 miejsce - Wojkowice 1
2 miejsce - Wojkowice 2
3 miejsce - Dąbrowa Górnicza

Boule:
1 miejsce - Bieruń 1
2 miejsce - Bieruń 2
3 miejsce - Wojkowice

Rummikub:
1 miejsce - Czeladź
2 miejsce - Czeladź
3 miejsce - Wojkowice

Pierwszy Międzyuniwersytecki Turniej Sportowy UTW Akademii WSB za nami. Było tak sympatycznie, że z pewnością nie będzie on ostatnim.

Dla wszystkich zawodników WIELKIE GRATULACJE!

I wielkie podziękowania dla słuchaczki UTW AWSB Dąbrowa Górnicza - Pani Krystyny Sadkowskiej-Koziołek za piękną relację fotograficzną.

DOŁĄCZ DO NAS!

I ciesz się aktywnym życiem słuchacza UTW Akademii WSB!

Trwa nabór na nowy rok ak. 2024/2025! Zapisz się do 30.06.2024 r. i skorzystaj z bonifikaty!
www.wsb.edu.pl/utw tel.322959393