III Międzyuniwersytecki Turniej Bowlingowy - rozegrany :)

Gra w kręgle dostarcza mnóstwo pozytywnych emocji

W poniedziałkowe popołudnie dnia 5 grudnia 2022 r. spotkały się drużyny z 6 Uniwersytetów Trzeciego Wieku Akademii WSB, by rozegrać III Międzyuniwersytecki Turniej Bowlingowy o Puchar Rektora Akademia WSB .

Rewalizacja, ale przedewszystkim wspaniała zabawa miała miejsce w Kręgielni "Ośmiornica " w Centrum Rozrywki Nemo w Dąbrowie Górniczej. Frajdy i okrzyków radości było co nie miara!

Puchar Rektora Akademii WSB w III Międzyuniwersyteckim Turnieju Bowlingowym zdobyła drużyna z UTW Bieruń! GRATULACJE!

1 miejsce - UTW Bieruń
2 miejsce - UTW Siemonia
3 miejsce - UTW Dąbrowa Górnicza

Najlepiej rzucającą wśród Pań okazała się Pani Elżbieta Wyparło z UTW Dąbrowa Górnicza, która zdobyła 116 pkt., a wśród Panów - Pan Roman Matysek z UTW Bieruń - 130 pkt.

W zawodach wystartowały UTW z Bierunia, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej, Psar, Siemonii i Wojkowic.

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników! Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę!

DOŁĄCZ DO NAS! www.wsb.edu.pl/utw