13.07.2023

Inauguracja Letniej Akademii Seniora

Błędów, Chechło 11.07.2023 r.

Inauguracja LASu czyli Letniej Akademii Seniora już za nami !
Było jak zwykle wesoło i z humorem!
W wycieczce uczestniczyło blisko 85 słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB oraz słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Gminy Bobrowniki oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wojkowicach.
Gościliśmy na wycieczce Panią Radną Sejmiku Śląskiego Panią Katarzyne Stachowicz oraz Pana Janusza Kurzak - Leśniczego z Błędowa, który podczas spaceru opowiadał nam o pobliskich lasach i Białej Przemszy aż do Róży Wiatrów na Pustyni Błędowskiej gdzie zakończyliśmy 8km spacer.
Finałem Inauguracji była pyszna rybka pstrąg w Jurajskim młynie w Chechle tańce zabawa oraz quiz o Pustyni Błędowskiej.
Wróciliśmy zmęczeni ale bardzo szczęśliwi.
Dziękujemy wszystkim za super zabawę ale ogromne podziękowania należą się Panu Zbigniewowi Łukasik za zaangażowanie i przygotowanie wycieczki, Panu Zbigniewowi Nabiałkowi za przygotowanie muzycznej oprawy naszego wydarzenia.
Dziękujemy również Panu Prezesowi OSP Błędów Dąbrowa Górnicza Robertowi Czerwińskiemu za zabezpieczenie bezpieczeństwa na trasie , Panu Henrykowi Pikul za pustynny dyliżans.

DOŁĄCZ DO NAS
I ciesz się aktywnym życiem słuchacza Akademii WSB! Trwa rekrutacja na nowy rok akademicki 2023/2024! Zapisz się do 15.08.2023 r i skorzystaj z bonifikaty 30 zł
www.wsb.edu.pl/utw