Inauguracja Letniej Akademii Seniora

CSiR 15.07.2024 r.

Letnia Akademia Seniora Akademia WSB - oficjalnie otwarta !
Prawie 150 os. grupa słuchaczy z UTW AWSB z Miasta Dąbrowa Górnicza, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Czeladzi i Atrakcyjne Wojkowice wspólnie bawiły się na Pogorii III, a tym samym zainaugurowali coroczną Letnią Akademię Seniora Akademii WSB - otwarty wakacyjny program dla mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego. Wczorajszy dzień, w cieniu drzew był bardzo przyjemny, bogaty w muzykę, zabawy i tańce integracyjne, a także kiełbaskę z grilla. Dziękujemy za wspólny radosny czas oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej za udostępnienie przestrzeni rekreacyjnej.
Jak WAKACJE to tylko z Uniwersytetami Trzeciego Wieku Akademii WSB! Zapraszamy program LAS'u 2024 jest otwarty dla wszystkich. Pełny program LAS'u dostępny jest w Biurze UTW Akademii WSB, a także na profilu FB i www.wsb.edu.pl/utw

DOŁĄCZ DO NAS!
I ciesz się aktywnym życiem słuchacza UTW Akademii WSB! Trwa rekrutacja na nowy rok akademicki 2024/2025! Zapisz się do 15 sierpnia 2024 r. i skorzystaj z bonifikaty 30 zł. ZAPRASZAMY!
www.wsb.edu.pl/utw 32 295 93 93