IX Olimpiada Zimowa SENIORIADA na Podhalu

Jeden dzień sportu w Rabce Zdrój - 1 marca 2022 r.

Tegoroczna IX Olimiada Zimowa Senioriada na Podhalu w Rabce Zdroju została skrócona do jednego dnia - 1 marca 2022 r. i ograniczona do udziału w konkurencjach sportowych. Z naszego UTW Akademii WSB / Dąbrowa Górnicza wybiera się grupa zawodników. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby dołączyć do udziału, zaproszam do zapoznania się z konkurencjami:

- Kręgle "curlingowe" na lodzie (1 kobieta, 1 mężczyzna)

- Bieg narciarski lub bieg z nartami (kobiety i mężczyźni z podziałem na kategorie wiekowe)

- Slalom narciarski (kobiety i mężczyźni z podziałem na kategorie wiekowe)

- Rzut "śnieżkami do celu" (1 kobieta, 1 mężczyzna)

- Zjazd na dętkach (1 kobieta, 1 mężczyzna)

- Nordic Walking połączony z testem wiedzy o Rabce -Zdroju

W olimpiadzie prawo startu mają studenci Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz członkowie innych organizacji i stowarzyszeń zrzeszających seniorów - rocznik 1972 i starsi, posiadający: certyfikat szczepienia przeciw COVID-19, aktualny negatywny wynik testu lub certyfikat ozdrowieńca.

Nie przewidujemy w tym roku wyjazdu dla kibiców.

Osoby zainteresowane udziałem w konkurencjach prosimy o kontakt z Biurem UTW do 31.01.2022 r. tel. 32 295 93 93