Klub Pacjenta Akademii WSB

Wykład 15.02.2024 r.

KLUB PACJENTA AKADEMII WSB
Zapraszamy wszystkich słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademia WSB oraz wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie medyczne w ramach KLUBU PACJENTA

Data: 15 lutego 2024 r.
Miejsce: Akademia WSB, Audytorium Maximum

Wykłady poprowadzą:

• Pani lek. Aleksandra Kolarczyk-Haczyk pt. "Zaburzenia rytmu serca"
  • Pani mgr Magdalena Madecka-Rakus, fizjoterapeutka, Uzdrowisko Ustroń pt." Złap oddech - jak utrzymać układ oddechowy w dobrej formie"
  • Pani Małgorzata Doros, Naczelnik Wydziału Obsługi Klientów i Profilaktyki Śląskiego OW NFZ pt." Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ w pigułce"
    Oprócz tego dostępnę będą dla Państwa stoiska:
  • lekarskie
  • fizjoterapeuty
  • pomiaru ciśnienia i cukru
  • analiza składu ciała
  • stoisko NFZ (możliwość wyrobienia karty EKUZ)
  • strefa samobadania Fundacji eZDROWIE
    Spotkanie odbędzie się we współpracy z Fundacja "Z sercem do Pacjenta" American Heart of Poland (Polsko Amerykańskie Kliniki Serca) oraz pod patronatem Pana Marcina Bazylaka - Prezydenta Dąbrowy Górniczej i Ministerstwo Zdrowia.

Dołącz do Nas! I ciesz się aktywnym życiem słuchaczy UTW Akademii WSB! Trwa nabór na II semestr!
www.wsb.edu.pl/utw 32 295 93 93