11.09.2020

Konferencja - ZAGŁĘBIE SENIORA - startują ZAPISY!

Zapraszamy słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB, a także innych organizacji senioralnych z miast Zagłębia Dąbrowskiego na jednodniową konferencję "ZAGŁEBIE SENIORA", która poświęcona jest znaczeniu szroko rozumianej aktywności w życiu osób 50+.

data:   22.09.2020 r.

godz:   9.45 - 16.00

miejsce: Akademia WSB/ Audytorium Maximum

bilety: Wejście bezpłatne. Warunek - wcześniejsze zapisanie się - Zapisy do 15.09.2020 r.

ZAPISY : KLIKNIJ TUTAJ,ABY SIĘ ZAPISAĆ

Liczba miejsc ograniczona! Zobacz pełny program poniżej.

PROGRAM KONFERENCJI "ZAGŁĘBIE SENIORA"

09.45 Rozpoczęcie Konferencji – Zagłębie Seniora

10.00 Na dzień dobry kilka ćwiczeń - JOGA TWARZY / Lidia Machaj/Stowarzyszenie "Cztery Pory Życia"
10.20 Konferencja „Życie zaczyna się po 60 – wpływ aktywności społecznej na poczucie szczęścia osób w srebrnym wieku”/ Anna Lewicka – psycholog
11.00 Przerwa kawowa
11.20 Konferencja „RUCH – never ending story” / Teresa Jaskuła, Andrzej Marie / Aktywny Wojkowicki Senior
12.00 Przerwa lunchowa / Warsztaty Speedball / Wystawa Autostrada dźwięku
13.00 Konferencja „Halofon – telefon życzliwości – prezentacja projektu, realizowanego w Łodzi” / Grażyna Jagodzka / UTW Łódź
13.45 „Pomagając innym POMAGASZ SOBIE czyli jak Senior zostaje wolontariuszem” / Ewa Kulisz / Fundacja Park Śląski
14.30 Przerwa kawowa
14.45 Dabata „Rola Seniora w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego” / Agnieszka Dubiel – UTW Akademii WSB
15.15 Koncert grupy ” ALBO i NIE”

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: Ze względów bezpieczeństwa konferencja odbędzie się na największej sali Audytorium Maximum liczącej 500 miejsc. Organizatorzy przewidują udział maksymalnie 150 osób. Uczestnicy zobowiązani są do zakrycia nosa ust maseczką lub przyłbicą. Dostępne będą płyny dezynfekcyjne.

Konferencja organizowana jest przez Stowarzyszenie MuzaDei przy współpracy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB w ramach projektu „Zagłebie Aktywnego Seniora” dofinansowanego przez Narodowy Instutut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.

ZAPISY : KLIKNIJ TUTAJ, BY SIĘ ZAPISAĆ :)

Biuro UTW Akademii WSB