Konkurs Fotograficzny UTW "Piękna nasza Polska cała" - rozstrzygnięty!

29 maja 2019 r. w Audytorium Maximum Akademii WSB odbył się Finał Konkursu Fotograficznego UTW "Piękna nasza Polska cała".
Na uroczystość przybyli zaproszeni goście - JM Rektor Akademii WSB Zdzisława Dacko - Pikiewicz, Zastępca Prezedenta Miasta Dąbrowa Górnicza - Bożena Borowiec, uczestnicy konkursu z 23 Uniwersytetów Trzeciego Wieku z województwa śląskiego oraz słuchacze UTW Akademii WSB z Dąbrowy Górniczej.

Podczas gali finałowej ogłoszone zostały wyniki konkursu w trzech kategoriach: Architektura, Natura/Przyroda oraz Pokolenie 50+ to My, a także wręczone Nagrody Specjalne i wyróżnienia. To niezwykłe fotograficzne wydarzenie uświetnił występ duetu LeoRys Boys, który wprowadził słuchaczy w nastrojowy świat piosenek Bułata Okudżawy oraz Leonarda Cohena.

Wyniki Konkursu Fotograficznego UTW "Piękna nasza Polska cała" :

Architektura

1. Grzegorz Englart UTW Pszczyna "Arkady na Nikiszowcu"
  2. Wiesław Froń UTW Pszczyna "Ironia 7 dni w Żorach"
  3. Janusz Rasała UTW UŚl Grupa Sosnowiec "Pub Night Club"

Przyroda/Natura

1. Felicja Swoboda UTW Czerwionka - Leszczyny "Pocałunek"
  2. Urszula Iwan UTW UŚl Grupa Sosnowiec " Liść o poranku"
  3. Ewa Socha - Dyrda UTW UŚl Katowice"Wodne poroże"

Pokolenie 50+ to My:

1. Urszula Iwan UTW UŚl Grupa Sosnowiec "Co z tego, że zima"
  2. Helena Domańska UTW Tarnowskie Góry "Sport jednoczy"
  3. Krzysztof Służałek UTW UŚl Katowice "Clown"

Nagrody Specjalne:

1. Nagroda Rektor Akademii WSB - Krystyna Sadkowska Koziołek UTW Akademii WSB "Karminie gołębi"
  2. Nagroda Zastępcy Prezydanta Miasta Dąbrowa Górnicza - Stanisław Płonka UTW UŚl Grupa Sosnowiec " Pogoria IV"
  3. Nagroda Ambasadorki Srebrngo Pokolenia woj. śląskiego za rok 2019 - Elżbieta Kuś UTW Będzin "Błękitny śnieg"
  4. Nagroda Internautów - Wiesława Rataj UTW Blachownia "USC"
  5. Nagroda Publiczności - Krystyna Sadkowska - Koziołek UTW Akademii WSB "Lotna chmurka"

Wyróżnienia:

1. Roman Oberaj UTW Rudy "Jeszcze stoją"
  2. Karina Pala UTW przy Uniwersytecie Przyrodniczo - Humanistycznym w Częstochowie "Wierzbowy Amfiteatr w Bielawie"
  3. Jadwiga Grzyb UTW UŚl Grupa Sosnowiec "Posiłek mrówki"
  4. Marek Kloczkowski UTW UŚl Katowice "Rytm"
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, zwycięzcom i nagrodzonym serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach i konkursach organizowanych przez Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

DOŁĄCZ DO NAS!     DOŁĄCZ DO NAS!     DOŁĄCZ DO NAS!     DOŁĄCZ DO NAS!    DOŁĄCZ DO NAS!     DOŁĄCZ DO NAS!

Biuro UTW Akademii WSB
ul.Cieplaka 1c