Międzypokoleniowe kolędowanie w Akademii WSB

Jeszcze jedno Boże Narodzenie...

Dzięki dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej słuchcze UTW Akademii WSB mogli jeszcze raz zaczerpnąć atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci przepięknie przedstawiły jasełka przenosząc słuchaczy do Betlejem. Byli pasterze i trzej królowie, chór anielski i Święta Rodzina. Nie jednej osobie na sali poleciała łza, gdy jasełkowe aniołki śpiewały kolędy, do których chętnie dołączała się cała sala.

Za to wspaniałe miedzypokoleniowe spotkanie należą się seredczne podziękowania dla Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej w osobach Pani katechetki - Renaty Brzezińskiej, wychowawcy klasy II B - Beaty Sroczyńskiej, a także dla ks. Grzegorza Półtorak i Pani Beaty Brosch.

Jasełka i wspólne kolędowanie zakończyły gromkie brawa, czekoladowe podziękowania, wspólna fotografia oraz obietnica spotkania za rok.

Wszystkim jeszcze raz składamy najseredczniejsze życzenia  - by ciapło, miłość i życzliwość, która jest obecna podczas Bożego Narodzenia towarzyszyła nam każdego dnia.

Biuro UTW Akademii WSB

ul. Cieplaka 1C