Odbyły się warsztaty "Senior w świecie finansów"

Ponad 60 seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB wzięło udział w warsztacie pt. „Senior w świecie finansów”, który odbył się 7 grudnia 2018 r. w Akademii WSB. Uczestników spotkania powitała dr Sabina Ratajczak – Prorektor ds. rozwoju Akademii WSB.

Jak zaplanować budżet gospodarstwa domowego? Gdzie lokować swoje oszczędności a także jak pożyczać mądrze i bezpiecznie? to tylko część z pytań, na które uzyskali odpowiedzi seniorzy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB, który wzięli udział  w warsztacie „Senior w świecie finansów”. Projekt został zrealizowany w ramach programu „Gospodarny Senior” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego. Szkolenie przeprowadził dr Łukasz Szewczyk.