Pierwszy Senior Cafe za nami

Powitaliśmy nowych słuchaczy UTW AWSB

SENIOR CAFE dla nowych słuchaczy UTW Akademii WSB już za nami,
Witamy wśród nas!

W dniu wczorajszym w Akademii WSB odbyło się spotkanie informacyjne dla słuchaczy, którzy rozpoczynają swoją przygodę z Uniwersytetem Trzeciego Wieku Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Obecni mieli okazję posłuchać kilka słów o samej uczelni i jej historii, o zajęciach, planach i zwyczajach.Zarząd UTW AWSB przedstawił się, a także zachęcił do różnych aktywności, które są możliwe w UTW. Odbyła się również wycieczka "krajoznawcza" po uczelni, tak by wszyscy wiedzieli gdzie jest Biblioteka Akademicka im. prof. Jerzego Altkorna Akademii WSB, Siłownia, Strefa AMIGO Klub Studencki , Audytorium D, Maximum oraz Akwarium.
Po Senior Cafe odbył się również pierwszy raz w tym roku akademickim Zagłębiowski Kącik Historyczno - Kulturalny, który odbywa się we współpracy z Stowarzyszeniem Aktywności Społecznej - Dąbrowiacy.

DOŁĄCZ do NAS!
I ciesz się aktywnym życiem słuchacza UTW Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej! Dołączyć można w każdej chwili!
www.wsb.edu.pl/utw