Pożegnanie Lata 2023 r.

Kroczyce 23.09.2023 r.

Ach co to był za dzień z przygodami!

Pomimo deszczu który nie przestawał padać POŻEGNANIE LATA Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB udało się znakomicie!
Oprócz słuchaczy z Dąbrowy Górniczej byli jak zwykle z nami UTW Tąpkowice  oraz UTW Uniwersytet Trzeciego Wieku w Tychach.
Trasa przez duże opady deszczu nie była łatwa ale zwiedziliśmy: Bydlin - ruiny zamku oraz cmentarz zamek Pilcza w Smoleniu.Tak pięknie poprowadzili nas przewodnicy PTTK i za to im pięknie dziękujemy Panu Pawłowi Nalepie, Pani Agacie i Justynie.
Finałem naszego Rajdu była mała biesiada w Kroczycach w Zajazdzie Magda.Tam po pysznym obiedzie nie obyło się bez niespodzianek dyplomów i podziękowań,które przygotowała nasza liderka Pani Lidia Musiał.
Na zakończenie jak zwykle nóżka musiała pochodzić, więc Pan Zbyszek Nabiałek przejął stery i przygrywał nam wesoło za co ogromnie dziękujemy.
Dziękujemy raz jeszcze wszystkimi uczestnikom i do zobaczenia na następnym wyjeździe przed nami wycieczka do Tarnowa 18 października.

Dołącz do nas ciesz się aktywnym życiem słuchacza UTW www.wsb.edu.pl/utw