Pożegnanie z Latem - Przywitanie z Jesienią :)

Pod koniec września blisko 60 osobowa grupa słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB wybrała się na tradycyjny już rajd po Jurze Krakowsko - Częstochowskiej - POŻEGNANIE LATA. W tym roku do wspólnej wyprawy dołączyła grupa z zaprzyjaźnionych UTW - Tąpkowic oraz Tych. Wspólnie Lato żegnało blisko 150 słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku :)

Na trasie rajdu znalazły się takie punkty: NIEGOWA - zamek w MIROWIE - GRZĘDA MIROWSKA - zamek w BOBOLICACH - ZDÓW - KROCZYCE. W sumie słuchacze pokonali dziarskim krokiem dystans ponad 10 km, z przerwami na GRZYBOBRANIE :) Nie było prosto iść do przodu, gdy z każdej strony wołały borowiki i maślaczki.

Finałem wędrówki po Jurze był wspólny obiad w Karczmie w Kroczycach, gdzie wręczone zostały pamiątkowe umpominki. Słuchacze bawili się przy wspólnym śpiewie rajdowych piosenek. Dzień upłynął szybko przy pięknej pogodzie, radosnej atmosferze - tak jak dotychczas na każdym rajdzie :)

Kolejna wycieczka w ramach Klubu Podróżnika UTW Akademii WSB odbędzie się 22-23.10.2019 - Stary Sącz - Szczyrzyc - Kamianna - Krynica Górska. Zapisy w Biurze UTW.

Zapraszamy seredcznie!

Biuro UTW Akademii WSB