Qulturalny Senior TV i Sportowy Senior TV - nowe propozycje Online

Internet pełen jest różnych propozycji, filmów - bardziej, mniej lub zupełnie niewartościowych. Dlatego na naszej stronie UTW Akademii WSB - www.wsb.edu.pl/utw przygotowaliśmy dla Was dwa nowe działy:

- Qulturalny Senior TV - gdzie znajdziecie ciekawe spektakle teatralne, filmy, rozmowy z ciekawymi osobami, koncerty

Sportowy Senior TV - tam zamieściliśmy propozycję ćwiczeń i gimnastyki -by mimo wszytsko pozostac w dobrej kondycji.

W przygotowaniu są kolejne działy - Zaczytany Senior - gdzie będziemy chcieli podrzucać Wam ciekawe tytuły wraz z recenzją, Trening Pamięci dla Seniora - gdzie znajdziecie propozycję aktywizujących ćwiczeń i zabaw, a także Klub Podróżnika UTW - tu znajdą się reportaże z podróży po całym świecie.

ZOSTAŃCIE współREDAKTORAMI nowych działów :)

ZAPRASZAMY WAS do współtworzenia tych działów - jeżeli natraficie, na ciekawy film reportaż - lub zaczytacie się w fascynującej książce - BARDZO PROSZĘ PODZIELCIE SIĘ :)

Przesyłajcie linki, Wasze recenzje i pomysły!!!

Pozdrawiamy Was gorąco!!!

Agnieszka Dubiel - Koordynator UTW AWSB