Rok ak. 2020/2021 UTW AWSB zakończony!!!

Hura i czapki w górę! Rok ak. 2020/2021 przechodzi do historii. Przed nami Letnia Akademia Seniora i nowy rok akademicki!

Dziś odbyło się podsumowanie roku akademickiego Uniwersytety Trzeciego Wieku Akademii WSB.

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich Słuchaczy z 8 UTW AWSB - z Bierunia, Bobrownik, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej, Psar, Tąpkowic, Wojkowic i Sławkowa - za obecność i wytrwałość we wszystkich wykałdach, warsztatach i projektach. JESTEŚCIE NAJLEPSI!!!

Dziękujemy wszystkim włodarzom Miast i Gmin, którzy byli dziś naszymi Gośćmi i przekazali nam pozdrowienia, życzenia wakacyjne i zaproszenia na liczne wydarzenia w tych miejscowościach. Dziękujemy gorąco Pani Bożenie Borowiec - Zastępcy Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, Panu Krystianowi Grzesica - Burmistrzowi Miasta Bierunia, Pani Małgorzacie Bednarek - Wójt Gminy Bobrowniki, Panu Zbigniewowi Szaleniec - Burmistrzowi Miasta Czeladź, Panu Grzegorzowi Czapla - Wójtowi Gmina Ożarowice, Panu Tomaszowi Sadłoń - Wójtowi Gmina Psary, Panu Tomaszowi Szczerba - Burmistrzowi Miasta Wojkowice!

Przed nami Letnia Akademia Seniora oraz rekrutacja na kolejny rok ak.2021/2022. Szczegóły już niebawem!

ZAPISZ SIĘ do UTW AWSB już DZIŚ - kliknij w link TUTAJ

Tymczasem zaprszamy Was jeszcze raz do obejrzenia Zakończenia Roku oraz pięknego koncertu - Adrianny Noszczyk pt."Serduszko puka w rytmie czacza"