Senior Cafe :

Koło Miłośników Fotografii i  Zagłębiowski Kącik Historyczny

Dąbrowska Herbatka Seniora na SENIOR CAFE odbyła się 24 stycznia w Akademii WB

Podczas wczorajszego spotkania słuchacze UTW Akademia WSB mieli okazję spotkać się z przedstawicielem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z Sosnowca i dowiedzieć się o nowej możliwości jaką jest mLegitymacja dla emerytów i rencistów. Bardzo się cieszymy z współpracy z ZUS Sosnowiec, gdyż takie spotkania odbędą się we wszystkich Uniwersytetach Trzeciego Wieku Akademii WSB na terenie Zagłębia Dąbrowskiego. Bardzo dziękujemy - nie ma jak rozmowa twarzą w twarz!

Koło Miłośników Fotografii UTW
Wczoraj również zainaugurowaliśmy działalność kółka fotograficznego UTW. Słuchacze zostali zaproszeni na warsztaty fotograficzne, a także mieli możliwość obejrzenia wystawy fotograficznej "Świat w moim obiektywie" autorstwa Grażyny Bialik. Pani Grażyna jest naszą słuchaczką, a także pasjonatką fotografii. Uczestniczką wielu warsztatów, wystaw, konkursów fotograficznych.

A na finał tego dnia odbył się wykład Zagłębiowskiego Kącika Historycznego. Pani dr Ewa Śnieżewska z Uniwersytetu Jagiellońskiego przybliżyła obecnym warsztat tłumaczenia języka łacińskiego i języków nowożytnych. Temat dla koneserów - ale po frekwencji widać, że takich nie brakuje. Cykl spotkań Zagłębiowskiego Kącika Historycznego odbywa się we współpracy z Stowarzyszenie Aktywności Społecznej - Dąbrowiacy.

Zapisy na warsztaty fotograficzne w Biurze UTW Akademii WSB 32 295 93 93
DOŁĄCZ do NAS i ciesz się aktywnym życiem słuchacza UTW Akademii WSB