Seniorzy poznali tajniki flebologii

16 stycznia 2019 r. w Akademii WSB odbył się kolejny wykład w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB. Tym razem o przyczynach powstawania żylaków a także o metodach i leczeniu chorób żył opowiedział dr n.med. Łukasz Szczygieł.

Wykład został zrealizowany dzięki współpracy Akademii WSB z Europejskim Centrum Flebologii oraz kliniką Angelius Provita jednym z najnowocześniejszych centrów medycznych w województwie śląskim, świadczącym kompleksowe usługi medyczne w zakresie lecznictwa ambulatoryjnego. Obecnie w ośrodku działa blisko 20 poradni specjalistycznych. Klinika oferuje m.in. w leczenie bezpłodności, chorób żył, a także zabiegi medycyny estetycznej.

Wszystkie osoby zainteresowane dołączeniem do społeczności Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB zapraszamy do wypełnienia kwestionariusza zgłoszeniowego na II semestr UTW AWSB. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem tel. 32 295 93 15 oraz w Centrum Kształcenia Ustawicznego Akademii WSB (Dąbrowa Górnicza, ul. Cieplaka 1C, p. 016A).