Słoneczny Olkusz - Wyprawa do podziemnego miasta

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB oraz słuchacze UTW z Bierunia mieli przyjemność uczestniczyć w wycieczce do Olkusza w ramach 18 Festiwalu Nauki Akademii WSB.
Zwiedzaliśmy Podziemny Olkusz oraz Bazylike Św. Andrzeja Apostoła. W czasie podróży mogliśmy posłuchać opowieści Zbigniewa Łukasika o Zagłębiu Dąbrowskim, a w drodze powrotnej - ramach niespodzianki pojechaliśmy obejrzeć Pustynie Błędowską. Pogoda nam dopisywała i humory również!
Wielkie podziękowania dla Akademii WSB Wydział Zamiejscowy Olkusz oraz dla Sebastiana Korzeniowskiego za zaproszenie i zorganizowanie tej wspaniałej wyprawy!

Dołącz do nas i ciesz się aktywnym życiem słuchacza UTW Akademii WSB www.wsb.edu.pl/utw