Słuchacze UTW Akademii WSB w akcji ZIMA/WIOSNA 2019

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB bardzo aktywnie rozpoczęli Rok 2019. W styczniu mieli okazję wysłuchać wykładów:

- dr n. med. Łukasz Szczygieł „Tajniki flebologii. Nowoczesne metody leczenia żył”

- mgr  Dominik Penar „Misja Start’up! Lecimy na Marsa.”

- prof. dr hab. inż. Andrzej Katunin „Nowoczesne materiały, które potrafią myśleć”

W śnieżnej atmosferze podczas wycieczki odwiedzili Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach. Na zaproszenie zaprzyjaźnionego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB w Tąpkowicach wzięli udział w wspólnym kolędowaniu w Tąpkowicach. Zupełnie wspaniały i bajkowy okazał się Kulig w Wiśle Kubalonka. Karnawał rozpoczęty został z dużym przytupem – potańcówką UTW.

DOŁĄCZ DO NAS!

Co jeszcze przed Słuchaczami UTW Akademii WSB? Zapraszamy do zapoznania się z programem na najbliższe tygodnie:

30.01. - Zatrzymajmy Boże Narodzenie - Jasełka i wspólne kolędowanie

31.01. - Senior Cafe Extra - Grecki Wieczór

31.01. - Wykład prof.dr hab. D.Ziółek "Ignacy jan Paderewski - artysta i polityk"

05.02. - Senior Cafe - Wstęp do Treningu Pamięci

05.02. - Wykład dr R.Molenda "Pranie mózgu. O manipulowaniu umysłem słów kilka"

25-26.02. - Ogólnopolska Olimpiada Zimowa Seniorów w Rabce

04.03. - Bal Karnawałowy w Hotelu Holidy Inn

05.03. - Senior Cafe - wspólne muzykowanie - Szanty

a także w Klubie Podróżnika UTW Akademii WSB:

12.03 - wycieczka do Wrocławia

29.04.-6.05. - wyjazd nadmorski do Jarosławca

11 - 18.05. - wyjazd nadmorski do Dąbek

19 - 22.05 - wycieczka do Kotliny Kłodzkiej i Pragi

DOŁĄCZ DO NAS!

Zapraszamy także nowych słuchaczy do zapisu na II semestr UTW Akademii WSB - trwa nabór. Więcej informacji w Biurze UT.

Biuro UTW Akademii WSB

ul. Cieplaka 1C