Spotkanie Wigilijne UTW AWSB

Restauracja Astra 19.12.2023 r.

Jak dobrze spotkać się przy Świątecznym Stole!
Jak każdego roku słuchacze i słuchaczki Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademia WSB spotkali się przy wigilijnym stole, a wraz z nimi zaproszeni goście Pani - Eugenia Rostańska, prof. AWSB, Pan Marcin Bazylak - Prezydent Dąbrowy Górniczej oraz Przewodnicząca Rady Miasta Dąbrowy Górniczej Pani dr Agnieszka Pasternak.
Nie zabrakło więc wzajemnych życzeń zdrowia, uśmiechu, życzliwości i spełnienia marzeń. Życzenia i świąteczne stroiki gościom przekazali przedstawiciele Zarządu UTW AWSB - Pani Lidia Musiał, Panowie Zbigniew Łukasik i Mieczysław Płonka. Restaurację Astra, która nas gościła wypełnił śpiew pięknych kolęd w wykonaniu Pani Justyny Haberki - Przewodniczącej Samorządu Studenckiego Akademii WSB oraz słuchaczy UTW AWSB. Bardzo dziękujemy również naszemu słuchaczowi Panu Zbigniewowi Nabiałkowi za prowadzenie we wspólnym kolędowaniu.
Wigilijne spotkanie to zawsze niezwykły czas podsumowań, podziękowań, wspomnień i marzeń na kolejny rok Wszystkim za cały ten niezwykły rok 2023 - BARDZO DZIĘKUJEMY I do zobaczenia w Nowym Roku 2024!

DOŁĄCZ do NAS!
I ciesz się aktywnym życiem słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB