SZYJEMY MASECZKI - UTW działa on-line :)

Kochani - Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB - trochę, a nawet bardzo inaczej - ale DZIAŁA on -line!!!

Dołączyliśmy się do akcji SZYJEMY MASECZKI dla DĄBROWY GÓRNICZEJ ! Wiele dąbrowskich służb czeka na te maseczki - medyczne, policja, straż miejska, pomoc socjalna, listonosze...i wiele innych :) Jak nie ma tych najbardziej profesjonalnych - to dobre są i te bawłniane! Kilka osób z naszego UTW szyje maseczki! WY również mozecie się przyłączyć do NAS!!!

Jak można POMÓC?

- jeżeli masz maszynę i umiesz szyć - możesz szyć maseczki! My dostarczymy materiały!

- jeżeli umiesz szyć, a nie masz maszyny - moższ szyć maseczki! My dostarczymy maszynę i materiały!

Zoorganizowaliśmy także, ZBIÓRKĘ - by móc zakupić materiały i gumki, wszytsko co potrzeba, by uszyć jak najwięcej MASECZEK!

Tu kliknij -->Tu możesz wpłacić pieniądze !  10 zł = 1m materiału = ok 40 maseczek

Mimo, że w obecnej sytuacji to MY - Seniorzy, jesteśmy grupą szczególnie zagrożoną, to bierne przyglądanie się jak postępuje pandemia Koronawirusa bierność nie leży w naszej naturze.

Dlatego zorganizowaliśmy się logistycznie, podzieliliśmy pracę i przyłączyliśmy się do Akcji: Szyjemy maseczki dla szpitala w Dąbrowie Górniczej.

Nasze zadanie to uszycie jak największej ilości maseczek dla wszystkich osób z Ochrony Zdrowia i innych służb mundurowych. Mamy świadomość, że bawełniane maseczki, szyte w domowych warunkach nie mają atestów, jednak będą szyte zgodnie z wytycznymi pracowników Szpitala w Dąbrowie Górniczej, w taki sposób, aby nie szkodzić, a POMÓC!

Skoro władze szpitala, policja, straż miejska, OSP, listonosze(!!!) zgłaszają zapotrzebowanie

dołożymy wszelkich starań, aby MASECZKI do nich trafiły jak najszybciej!!!!

Zapraszamy do wsparcia zbiórki, która w całości (100%) zostanie przeznaczona na zakup materiałów, gumek, nici flizeliny medycznej z których powstaną kolejne maseczki. Planujemy też zakupić rękawiczki, płyny do dezynfekcji rąk, materiały higieniczne.

Zbiórka jest niezbędna, ponieważ nasze zasoby własne wyczerpują się.

Marzymy, aby święta, wakacje spędzać z wnukami w gronie rodzinnym - spacerując w parkach naszej zielonej Dąbrowy Górniczej. Jednak mamy świadomość, że teraz potrzebna jest pełna mobilizacja!

Będziemy wdzięczni za udostępnianie naszej akcji w mediach społecznościowych.

Dziękujemy za każdą wpłatę!!!   RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!  Tu kliknik ---> TU MOŻESZ WPŁACIĆ I POMÓC :)

Poniżej nasze pierwsze 200 uszytych maseczek! Szyjemy dalej!!!