Uniwersytet Trzeciego Wieku AWSB przy wigilijnym stole :)

Blisko 200 słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB spotkało się przy wigilijnym stole w zaprzyjaźnionym hotelu Holiday Inn w Dabrowie Górniczej. Razem
z słuchaczami do wieczerzy zasiedli zaproszeni goście. Wśród nich - Prorektor ds. Studenckichi Współpracy z Otoczeniem dr Marcin Lis, dr hab. Marek Walancik, prof. AWSB, prof.dr hab. inż. Marek Sitarz oraz Pełnomocnik Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza ds. Polityki Senioralnej - Pani Natalia Wierzelewska, którzy złożyli słuchaczom UTW najserdeczniejsze życzenia. Świąta Bożego Narodzenia to szczególny czas - cieszymy się, że mogliśmy go spędzić także w gronie społeczności uniwersyteckiej.

Podczas wigilii był naturalnie czas na łamanie się opłatkiem, składanie sobie życzeń, wspólne śpiewanie kolęd. Do kolędowania zapraszała Adrianna Noszczyk - aktorka. wokalistka, laureatka Międzynarodowego Konkursu Piosenki im. Anny German. Przybieżeli do Betlejem, Cicha Noc, Dzisiaj w Betlejem czy Kolęda dla Nieobecnych - słuchacze kolędowali aż miło :)

Wszystkim słuchaczom UTW oraz im bliskim - składamy najseredczniejsze życzenia:

Zdrowych, radosnych, pełnych ciepła Świąt Bożego Narodzenia,

a Nowy Rok 2020 niech będzie pełen dobra i uśmiechu!

Dział Kształcenia Ustawicznego oraz Zarząd UTW Akademii WSB