Warsztaty „Efektywna komunikacja i współpraca w zespole”

Ogłaszamy nabór na warsztaty „Efektywna komunikacja i współpraca w zespole”. Już 9.12.2019 r. Warsztaty są nieodpłatne.

„Efektywna komunikacja i współpraca w zespole dla seniorów”

Dołączenie do nowej grupy często wiąże się ze stresem i niepewnością. To właśnie dlatego pojawiła się propozycja organizacji warsztatów, w których seniorzy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB wezmą udział w zajęciach integracyjnych, które ułatwią im funkcjonowanie w społeczności kilkuset słuchaczy UTW. W grupach do 30 osób wspólnie spędzimy niezapomniane chwile pełne pozytywnych emocji, akceptacji i zrozumienia.

Podczas warsztatów:

• zaplanujemy wspólne kierunki rozwoju,
  • poznamy się i poszukamy wspólnych pasji i zainteresowań,
  • nauczymy się podstaw aktywnej komunikacji,
  • dowiemy się jak angażować rozmówcę do współpracy,
  • a także jak radzić sobie z presją, manipulacjami, eskalacją, ocenianiem, przerywaniem.

Prowadzący:

Dominik Penar – wykładowca akademicki, dyplomowany trener i organizator szkoleń z ponad 10 letnim doświadczeniem. Autor i organizator projektów międzypokoleniowych wspierających aktywności dzieci i seniorów.

Termin: 9.12.2019 r.

GRUPA I: 10.00-13.00