Warsztaty teatralne dla Seniorów

Energetyczne Centrum Kultury w Sosnowcu zaprasza Słuchaczy UTW Akademii WSB na warsztaty teatralne oraz do współtworzenia zespołu teatralnego "MEZLUZYNA". Zajęcia teatralne poprowadzi aktorka, reżyser, twórczyni Młodzieżowej Akademii Teatralnej, Ewa Bryk-Nowakowska, a odbywać się będą w Sosnowcu. Podczas zajęć studenci UTW przygotowują spektakl teatralny, którego premiera odbywa się na zakończenie roku akademickiego na UTW.

Pierwsze zajęcia organizacyjne odbęda się 8 listopada 2019 r. Więcej informacji udziela Ewa Bryk -Nowakowska tel. 502 670 328.

Nabór do zespołu teatralnego "MELUZYNA"

• W skład zespołu wchodzą studenci UTW (do tej pory, czyli przez trzy sezony artystyczne, byli to studenci UTW UŚ).
  • Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu w godz. 13.00 - 15.00 (dzień do uzgodnienia).
  • Podczas zajęć studenci UTW przygotowują spektakl teatralny, którego premiera odbywa się na zakończenie roku akademickiego na UTW.
  • Zajęcia teatralne prowadzi aktorka, reżyser, twórczyni Młodzieżowej Akademii Teatralnej, Ewa Bryk-Nowakowska.
  • Koszt zajęć (po rabatach i zniżkach): 30 zł - 50 zł/miesiąc (wysokość kwoty uzależniona jest od ilości spotkań w miesiącu: mniej spotkań, np. z powodu świąt, to niższa cena).
  • Zgłoszenia proszę kierować pod numer 502 670 328.
  • Pierwsze zajęcia o charakterze organizacyjnym odbędą się 8 listopada 2019 roku w godz. 13.00 - 15.00 w sali 104 Energetycznego Centrum Kultury w Sosnowcu, ul. Będzińska 65.

Biuro UTW Akademii WSB

ul.Cieplaka 1c