Wczasy w Grecji - Riwiera Olimpijska!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wczasów w Grecji - na Riwierze Olimpijskiej - w miejscowości PANTELEIMONAS!

data: 26.08 - 7.09.2020 r.

11 dni w Grecji (10 nocy)

Cena: 1349,00 zł/os

Cena w pokoju 3 os - 1249,00 /os

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. By wyjazd się udał, potrzebna jest grupa min. 15 os. Zapisy i wpłata zaliczki -300 zł, do 5 lutego 2020 w Biurze UTW Akademii WSB.

Biuro Podróży Wakacje Szavel Travel zaprasza Państwa do spędzenia niezapomnianych wakacji w Grecji. Oferta przygotowana jest dla wszystkich pragnących zakosztować uroków tego pięknego kraju, dostępna cenowo dla wszystkich dysponujących wolnym czasem.

Piękne piaszczyste plaże, czyste turkusowe morze, bogactwo wielowiekowych zabytków, to wizytówka tego kraju, który sami bogowie wybrali za swoja siedzibę.

11 dni w Grecji (10 nocy) **

Cena : 1349,00 zł /os
Cena w pokoju 3os-1249,00zł/os

Miejsce pobytu: PANTELEIMONAS, Grecja

Zakwaterowanie: Apartamentowce: SYMPOSIO, ZOFIA, ACHILLES, STELLA, BASIA - zależnie od dostępności w ustalonym terminie.

Wszystkie pokoje są z umeblowanymi balkonami, aneksami kuchennymi, bezpłatnym WI-FI.

Cena zawiera:
• 11 dni pobytu (10 noclegów w Grecji) ! **
• transport autokarem klasy LUX (WC, klimatyzacja, DVD, uchylne siedzenia, barek)
na trasie Polska–Panteleimonas (GRECJA) – Polska
• wyżywienie to 2 posiłki dziennie (śniadania w formie szwedzkiego bufetu oraz serwowane obiadokolacje, składające się z 2 dań: zupa i drugie danie +napoje i owoc)
• opieka polskojęzycznego rezydenta (jesteśmy z naszymi klientami na miejscu przez cały sezon)
• opieka lekarska (lekarz na wezwanie)
• pełne ubezpieczenie KL, NNW, bagaż
• wieczorny wyjazd do urokliwej wioski w górach Palias Panteleimonas wpisanej do listy światowego dziedzictwa kultury UNESCO z przepięknym widokiem na rozświetloną Riwierę Olimpijską
• Kilkugodzinny pobyt i kąpiel w leczniczych błotach w Kokkino Nero.
• wycieczka OLIMP
• wyjazd na tradycyjny grecki targ
• obowiązkową składkę na TFG

* możliwość zakupu innych wycieczek fakultatywnych na miejscu w Grecji