25.07.2022

Wesele Figara w Teatrze Bagatela

Lipcowa wycieczka UTW AWSB do Krakowa

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB z Dąbrowy Górniczej spędzili przemiłą niedzielę na wycieczce w Krakowie.

Obok wizyty w Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa "Nila" w Krakowie był czas na obiad i kawę na krakowskim rynku. Jednak prawdziwym pysznym deserem był spektakl "Wesele Figara" w Teatrze Bagatela i spotkanie z aktorami. Była okazja do zakulisowych rozmów, gratulacji wspaniałej gry aktorskiej, a także wspólna fotografia - taka gratka nie zdarza się co dzień. Finałem dnia był spacer krakowskimi plantami z rzutem oka na Zamek Królewski na Wawelu i naszą piękną Wisłę. Nasz wniosek końcowy, że dzień w Krakowie zawsze jest za krótki.

I tak pięknie upłynęła nam kolejna wycieczka z programu LETNIEJ AKADEMII SENIORA Akademii WSB. Kolejne przed nami - m.in. wizyta w Planetraium Śląskim, rowerowa wyprawa na Jasną Górę, rajdy po Beskidach, odwiedziny ogrodu botanicznego w Mikołowie czy dwudniowa wycieczka do Łodzi, Żelazowej Woli i Nieborowa :)

Trwają ZAPISY na kolejny rok akademicki do Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej! Do 15 sierpnia obowiązuje bonifikata przy zapisie!
ZAPISY https://tiny.pl/9bmrn  tel. 32 295 93 93

DOŁĄCZ do NAS i ciesz się aktywnym życiem słuchacza UTW Akademii WSB :)