Wigilia 2021

Dąbrowska Rodzina UTW Akademii WSB spotkała się przy wigilijnym stole

Wielką radością był wigilijny wieczór, podczas którego słuchacze Uniwersytetetów Trzeciego Wieku Akademii WSB spotkali się w Hotelu Holiday Inn. Była to okazja, by symbolicznie przełamać się opłatkiem i wspólnie kolędować.

Gośćmi UTW AWSB byli - Pan prof. dr hab. inż. Marek Sitarz, który przywitał wszystkich zebranych i złożył życzenia świąteczne w imieniu władz Akademii WSB oraz Zastępca Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza - Pani Bożena Borowiec, która wręczyła piękny prezent - kalendarz Miasta Dąbrowa Górnicza z dedykacją, by zaznaczać w nim wszystkie dobre wydarzenia UTW AWSB.

Pysznej wigilijnej kolacji towarzyszył Wielki Test Wiedzy o Świętach Bożego Narodzenia. Niby o Świętach wiadomo już wszystko ... a jednak obecni dowiedzieli się co to są bukty, gwiżdże, siemieniotka czy brzadowa; która kolęda została zaśpiewana w Kosmosie jako pierwsza czy kto przynosi prezenty dzieciom w Wielkopolsce. Uśmiechom i zdziwieniom nie było końca.

Najpiękniejszym jednak prezentem było wspólne kolędowanie, którym dyrygował zaprzyjaźniony artysta - Krzysztof Respondek - mistrz ciepłego słowa :)

Było rodzinnie, wesoło, wzruszająco - tak jak powinno być na Wieczerzy Wigilijnej. Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność i radosne kolędowanie oraz jeszcze raz życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!