Wiktor Niedzicki poprowadzi warsztaty "NOWE TECHNOLOGIE W PRACY SENIORA"

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty „Nowe technologie w pracy Seniora”, które poprowadzi Wiktor Niedzicki – pasjonat nauki, autor programu Laboratorium! Razem z prowadzącym wejdziecie w świat wiedzy i doświadczeń, robotów i inteligentnych przedmiotów, zobaczycie Kosmos w swoim własnym domu. Poznacie nowe technologie, które będziecie mogli wykorzystać w codziennym życiu i pracy.

W programie warsztatów:

- Fizyka jakiej nie znamy /8.03/ g.16.30

- Kosmos w naszym domu /9.03./ g.11.00

- Roboty do roboty /9.03/ g.16.30

- Komputer w dobie pandemii /16.03/ g.11.00

- Inteligentne materiały /16.03/ g.16.30

ZAPISY ----> https://tiny.pl/rl2lq

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Na przekór metryce – osoby 50+ i Seniorzy na srebrnym rynku pracy” dofinansowanym z programu „Społeczna Odpowiedzialność Nauki” przez Ministra Edukacji i Nauki.

Warsztaty odbędą się w formie online poprzez platformę Zoom. By wziąć udział należy mieć komputer/tablet/telefon z dostępem do Internetu oraz zainstalowaną aplikacją Zoom. Do osób, które się zapiszą zostanie wysłana instrukcja pobrania aplikacji, oraz linki do spotkań warsztatowych.

Wiktor Niedzicki – popularyzator nauki, dziennikarz radiowy i telewizyjny, autor programu „Laboratorium”, w ramach którego popularyzował wiedzę o fizyce i najważniejszych osiągnięciach techniki – podejmował m.in. tematykę laserów, energii jądrowej, radioastronomii czy mikroskopii, a także pokazywał naukę bliską życiu codziennemu. W telewizji tworzył i prowadził również takie programy jak „Kuchnia” i „Od kuchni” (wyjaśniające podstawy fizyki), „Cyrk fizyków” (ukazujące w lekki i zabawny sposób odkrycia fizyki), „Świat według Einsteina”, „Nobel dla Polaka”, „Encyklopedia niewiedzy” czy „Machina czasu”. Z kolei jako dziennikarz radiowy pracował w redakcji popularyzacji nauki w Programie Czwartym Polskiego Radia, a następnie w „Czterech porach roku” i „Lecie z Radiem” w Programie Pierwszym Polskiego Radia.

Biuro UTW Akademii WSB