Wrzesień / Październik 2021 - Co przed nami ?!

Zapraszamy do zapoznania się z programem i aktywnego udziału!

Do rozpoczęcia nowego roku akademickiego Uniwersytetów Trzeciego Wieku Akademii WSB jeszcze miesiąc, a my nie zwalniamy tępa. Korzystamy z każdego dnia! Cieszymy się, że coraz więcej osób dołącza do naszego uniwersyteckiego grona. Zapraszamy Was do zapoznania się z propozycjami na końcówkę Letniej Akademii Seniora i oczywiście do aktywnego udziału!

CO PRZED NAMI:

16.09. - Warsztaty – Senior ekoBohaterem – budujemy własny zielnik / Projekt Zagłębie Aktywnego Seniora
17.09. - Międzynarodowa Olimpiada Sportowa „Trzeci Wiek na Start” / Stadion Śląski w Chorzowie - zapraszamy kibiców!
24.09. - Wyjście na degustację wina do Winiarni Win Węgierskich „Magyar Borhaz” w Sosnowcu (koszt 30 zł)
25.09. - Rajd po Jurze Krakowsko - Częstochowskiej - „Pożegnanie LATA” (koszt 60 zł)
25.09. - X Jubileuszowy Ogólnopolski MARSZ SENIORA / Park Zielona Dąbrowa Górnicza
29.09. - Warsztaty Pełne Pszczół / Fabryka Pełna Życia
29.09. - Wyjście w góry w ramach Koła "Przyjaciół Gór" trasa: Ustroń Jelenica – Czantoria Wielka 995 m.n.p.m – Ustroń Jelenica.
30.09. - Wycieczka – Cieszyn śladami Habsburgów (koszt 90 zł)
06.10. - Konferencja Senior – Ziemia 3.0 / warsztaty, wykład, koncert w ramach projektu Zagłębie Aktywnego Seniora / Akademia WSB
14.10. - Wyjście w góry w ramach Koła Przyjaciół Gór, trasa: Ustroń Rynek – Równica 884 m.n.p.m – Ustroń Rynek.
19.10. - Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022 Uniwersytetów Trzeciego Wieku Akademii WSB / Akademia WSB

Bliższe informacje oraz ZAPISY na poszczególne wydarzenia w Biurze UTW Akademii WSB 32 295 93 93.

NIE WARTO SIEDZIEĆ W DOMU!
Dołącz do UTW Akademii WSB i wyrusz z nami w kolejny rok akademicki 2021/ 2022
www.wsb.edu.pl/utw